Ikona święta Maria Magdalena

145.00
szt.
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu 4 dni
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska 15
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 25
Kurier GLS dostawa na adres 25
Dostępność Mało

Zamówienie telefoniczne 789239602

Zostaw telefon
Ikona święta Maria Magdalena
Ikona święta Maria Magdalena wykonana na desce lipowej, podwójnie gruntowanej oraz uszlachetnionej płatkami pozłoty. Wizerunek świętej Marii Magdaleny został naniesiony przy użyciu specjalnej techniki druku bezpośrednio na deskę. Ikona zabezpieczona jest specjalnym werniksem na bazie żywicy.

Święta Maria Magdalena
Maria Magdalena, a właściwie Maria zwana Magdaleną, jest zwana tak od regionu, z którego pochodziła - mianowicie z Magdali, co w tłumaczeniu oznacza „wieża ryb". Bardzo trudno o zwartą biografię Marii Magdaleny, ponieważ pojawia się ona w Piśmie na zasadach epizodycznych. Wiemy natomiast niezbicie, że była tą osobą, z której Jezus wygnał siedem złych duchów. Wiadomo też, że Maria Magdalena była obecna pod krzyżem w momencie, gdy Jezus umierał. Ale nie tylko, była bowiem tą, która odwiedziła grób pański tuż po zmartwychwstaniu Mesjasza. To właśnie Marii Magdalenie Jezus ukazał się wówczas na znak swej rezurekcji, która początkowo zdawała się Magdalenie niczym innym niż zwykłym aktem wandalizmu - zobaczywszy otwarte wejście do grobowca, początkowo myślała, że ciało Jezusa skradziono, gdy tymczasem On ukazał jej się we mgle, by dowieść czegoś znacznie większego, niż mogłaby przypuszczać. Kult św. Marii Magdaleny jest powszechny. Ku wielkości Świętej powstały liczne sanktuaria, miejsca pielgrzymek i modlitw zastępów wiernych. Kościół Wschodni i Zachodni oddaje hołd Magdalenie dnia 22 lipca.


Ikona z tyłu posiada certyfikat naszej firmy wraz z rokiem produkcji oraz zawieszkę typu krokodyl i jest gotowa do zawieszenia; dostępna jest w pięciu rozmiarach; grafika dostosowywana jest do formatu deski przez co może nieznacznie różnić się od zdjęcia produktu:

10x15 cm
15x20 cm
20x25 cm
30x40 cm
40x50 cm
Nie stosujemy produkcji masowej. Ikony powstają w chwili złożenia zamówienia, a każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Gwarantuje to produkt na najwyższym poziomie i doskonałą jakość obsługi. Dokładamy wszelkich starań, aby zdjęcia przedstawiane na ekranie jak najdokładniej odzwierciedlały oryginalne barwy naszych produktów. Zarówno kolory poszczególnych obrazów, jak i kolory na zdjęciach mogą się różnić-wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej.

Dzięki estetycznemu wykończeniu, ikona świętej Marii Magdaleny nie wymaga dodatkowej oprawy i może stanowić niezwykły upominek religijny na każdą okazję:

podarunek dla księdza lub siostry
z okazji Chrztu Świętego,
z okazji Pierwszej Komunii Świętej,
z okazji Bierzmowania
z okazji imienin lub urodzin Podana cena dotyczy obrazka o rozmiarach 10x15 cm. Cena obrazków w pozostałych rozmiarach wymaga dodatkowej opłaty
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.